1. Dzisiaj w naszej Parafii dzień odpustu oraz rocznica I Komunii św. Kazania głosi Ks. Łukasz, któremu składamy serdeczne podziękowania za posługę Słowa. Dziś też przypada rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  2. Dzisiaj w naszej Archidiecezji święcenia diakonów,a w najbliższą sobotę święcenia kapłańskie. Pamiętajmy o tych intencjach w naszych modlitwach wypraszając potrzebne łaski.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.
  4. W czwartek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii od godz. 8.30 do 18.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do chwili zatrzymania i modlitwy adoracyjnej. O godz. 19.00 Majówka przy kaplicy na ul. Gajowej.
  5. W piątek obowiązkowe spotkanie kandydatów z klasy VIII, przygotowujących się do Bierzmowania o godz. 18.30 w kościele.
  6. W sobotę Wigilia Uroczystości Zesłania Ducha świętego. Wspólnota Miłości Krzyża zaprasza na adorację, uwielbienie
    i modlitwę wstawienniczą o wylanie darów Duch św. Zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na czuwanie, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Stowarzyszenie Rozpaleni Duchem oraz Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku zapraszają na koncert muzyki chrześcijańskiej pt „Rozpaleni Duchem”. Koncert odbędzie się w niedzielę 28 maja o godz. 18.30 w Muzeum Budownictwa Ludowego ( tj. Skansen) w Sanoku. Wstęp wolny.
  8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu Kościoła a w nowym tygodniu prosimy mieszkańców z ul. Sadowej.