1. Dzisiaj w naszej Parafii dzień odpustu oraz rocznica I Komunii św. Dziś też przypada rocznica ingresu ks. abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
 2. Dzisiaj w naszej Archidiecezji święcenia diakonów,a w najbliższą sobotę święcenia kapłańskie. Pamiętajmy o tych intencjach w naszych modlitwach wypraszając potrzebne łaski.
 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.
 4. W czwartek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Olchowcach od godz. 8.30 do 18.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do chwili zatrzymania i modlitwy adoracyjnej.
 5. W piątek obowiązkowe spotkanie kandydatów z klasy VIII, przygotowujących się do Bierzmowania o godz. 18.30 w kościele.
 6. W sobotę Wigilia Uroczystości Zesłania Ducha świętego. Wspólnota Miłości Krzyża zaprasza na adorację, uwielbienie i modlitwę wstawienniczą o wylanie darów Duch św. Zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na czuwanie, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00.
 7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Stowarzyszenie Rozpaleni Duchem oraz Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku zapraszają na koncert muzyki chrześcijańskiej pt „Rozpaleni Duchem”. Koncert odbędzie się w niedzielę 28 maja o godz. 18.30 w Muzeum Budownictwa Ludowego ( tj. Skansen) w Sanoku. Wstęp wolny.
 8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu Kościoła a w nowym tygodniu prosimy:
 • Dziabas Krystyna
 • Gocek Krystyna
 • Bil Marzena
 1. Intencje mszalne: Niedziela 28.05.2023: śp. Piotr i Anna Pelc, Karolina i Tadeusz Świeżowicz

Poniedziałek 22.05.2023 Olchowce godz. 08.00:

 1. śp. Olga Tomków – od wnuczki z rodziną
 2. śp. Olga Tomków – od rodziny Karbownik z Sanoczka
 3. śp. Olga Tomków – od pracowników żłobka nr 1 w Sanoku (poza parafią)