1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2961 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy u progu Wielkiego Postu do włączenia się w dzieło Kościoła jakim jest Krucjata Wyzwolenia Człowieka.
 3. W Poniedziałek spotkanie ministrantów na sali sportowej po mszy św.
 4. Najbliższa środa, to Środa Popielcowa. Z tym dniem rozpoczyna się czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. Okres Wielkiego Postu ma charakter chrzcielny i pokutny, dlatego w tym czasie modlimy się za tych, którzy przygotowują się do chrztu, sami zaś dziękujemy za otrzymaną wiarę na chrzcie świętym. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, tj. ilościowy i jakościowy. Wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, natomiast ilościowy, obowiązuje wiernych, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60- tego.
 5. W Środę Popielcową msze św. o godz. 9.00 i 17.15. W Bykowcach o godz. 15.30; w Lisznej o godz. 15.30. Dla upamiętnienia Jubileuszu setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w Archidiecezji Przemyskiej staraniem Fundacji „WZRASTANIE” i z błogosławieństwem Ks. Abpa Metropolity Adama Szala, podjęto inicjatywę utworzenia „Domu Miłosierdzia im. św. Jana Pawła II dla osób z niepełnosprawnością” w adoptowanym na ten cel zabytkowym obiekcie w Przeworsku. Będzie to Wotum Wdzięczności Archidiecezji Przemyskiej za naszego Wielkiego Rodaka i Papieża. U progu Wielkiego Postu, w Środę Popielcową, zachęcamy do złożenia ofiary na tacę jako jałmużny postnej przeznaczonej na ten „Żywy Pomnik św. Jana Pawła II”, który będzie służył osobom z niepełnosprawnością.
 6. Od Środy Popielcowej wypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
 7. W piątki Wielkiego Postu o godz. 16.30 Droga Krzyżowa, a w niedziele Wielkiego Postu o 15.30 Gorzkie Żale. Taca zbierana na Gorzkich Żalach przeznaczona będzie na wykonanie Ciemnicy    i Bożego Grobu.
 8. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.
 9. W najbliższą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają książeczki. Serdecznie zapraszamy.
 10. Uczennica naszej Szkoły – SP 6 Paulina Janik (klasa VIII) zajęła I miejsce w II etapie Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach z Archiprezbiteratu Sanockiego, awansując jednocześnie do finału. Gratulujemy.
 11. Zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej wzwyż na Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Błażowej, w dniach 3 – 5 kwietnia. Termin zgłoszeń do 8 marca w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 12. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Pięknej i Wylotowej.