OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.09.2014 r.

 


 

 

1. Dziś Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

2. Jutro wspomnienie NMP Bolesnej.

 

3. We wtorek po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

 

4. W czwartek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Po Mszy św. spotkanie grupy św. o. Pio 5. W piątek po mszy św. spotkanie młodzieży.

 

6. W sobotę o godz. 17.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

8. Zwrócono się do nas z prośbą o pomoc dla dzieci ze wschodu Ukrainy, ofiary wojny. Razem z naszą szkołą zbieramy nie zniszczone ubrania, buty, śpiwory, przybory szkolne oraz długoterminową żywność. Prosimy Parafian o pomoc. Rzeczy te można składać jeszcze przez tydzień w przedsionku kościoła oraz na plebanii. W gablocie są wyszczególnione potrzebne rzeczy dla dzieci.

 

9. Sanocki Dom Kultury zaprasza na Festiwal im. Adama Didura. Szczegóły w gablocie.

 

10. Towarzystwo Brata Alberta w Sanoku zwraca się z prośbą do Parafian o dary w postaci płodów rolnych tj. warzyw i owoców. Zbiórka odbędzie się w poniedziałek 22 września. Jeśli ktoś z Parafian chciałby wspomóc biednych, chorych i potrzebujących prosimy do godz. 12.00 wystawić przy drodze te produkty. Towarzystwo Brata Alberta codziennie wydaje ok. 200 obiadów w jadłodajni, 80 posiłków całodniowego wyżywienia w schronisku i 30 w hospicjum. Prosimy o zrozumienie potrzeb i pomoc (odczytać prośbę).

 

11. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: