OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Wielkanocna

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1.06.2014 r.

 

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – Odpust Parafialny. Msze św. o godz. 7.15, 9.05 i „suma odpustowa” o 11.05. Nie będzie Mszy św. o godz.16.30. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Także dziś na o godz.19.30. na Sanockim Rynku odbędzie się koncert dziękczynny za kanonizację Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

2. Jutro Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, na Posadzie zaprasza o godz. 20.00 na czuwanie, a o 21.00 na Mszę św. z udziałem ks. bp. Adama Szala. Gościem specjalnym będzie Floribeth Mora Diaz z Kostaryki, która złoży świadectwo o swoim uzdrowieniu za wstawiennictwem Jana Pawła II. Będzie też możliwość złożenia ofiary na budowę kościoła ku czci św. Jana Pawła II na Kostaryce.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

4. Społeczny Komitet Upamiętnienia Żołnierzy Antykomunistycznego Podziemia Niepodległościowego Straconych w Publicznych Egzekucjach w Sanoku zaprasza w środę 4 czerwca o godz. 17.00 na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej. Szczegóły uroczystości w gablocie przed kościołem.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej.

7. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 17.15 możliwość spowiedzi, a po Mszy św. spotkanie oazy.

8. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św., a o godz. 17.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz.19.15. Także w sobotę o godz. 19.30 zapraszamy na czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego do Sanockiej Fary. Szczegóły w gablocie

9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Także w przyszłą niedzielę składka do puszek na pomoc poszkodowanym na skutek powodzi w Bośni i Hercegowinie.

10. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Wyjazd 20 czerwca o 22.00, powrót 21 czerwca w godzinach wieczornych. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do 10 czerwca włącznie. Cena za przejazd 70 zł. Zapraszamy wszystkich Parafian.

11. W dniach 20-23 czerwca Burmistrz Miasta Sanoka  Rada Miasta Sanoka oraz Towarzystwo Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej organizują I Światowy Zjazd Sanoczan, na który serdecznie zapraszają wszystkich Sanoczan. Szczegóły w gablocie.

12. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

Ewa Podraza

Artur Wolański

Józefina Olender

Rodzina Paluch

Stanisława Markuc

Zofia Borkowska