OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

28.09.2014r.

 

 

1. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2422zł 20gr. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

2. Jak zapowiadaliśmy z okazji 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego dziś składka do puszek na rzecz ekshumacji polskich patriotów z II wojny światowej – „żołnierzy wyklętych”. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

 

3. Msze św. w dni powszednie w naszej parafii o godz. 17.15., kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. tj. od około godz. 18.00.

 

4. Jutro święto Archaniołów : Michała , Gabriela i Rafała.

 

5. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów w szkole.

 

6. W środę 1 października po Mszy św. rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci.

 

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

 

8. Wyjątkowo w czwartek o godz. 15.30 spotkanie dla scholii, a po różańcu spotkanie Akcji Katolickiej.

 

9. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz.16.15 możliwość spowiedzi, a po różańcu spotkanie młodzieży.

 

10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz. 17.15 ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie, a o godz. 18. 00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

11. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 10.05 Msza św. dla dzieci . Szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Na tej Mszy św. poświęcimy i rozdamy dzieciom różańce. Po Mszy św. o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

 

12. Parafia oo. Franciszkanów zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w dniach 17-19 października. Szczegóły w gablocie.

 

13. Również w dniach 17 – 19 października odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym. Szczegóły w gablocie, a zaproszenia na stoliku w przedsionku kościoła.

 

14. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Jadwiga Pomorska

• Dorota Mogilany

• Lidia Halicka

• Maria Zawiślak

• Rodzina Och

• Danuta Krupska