OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

02.02.2015 r.

 

 

1. Dziś po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.


2. W poniedziałek święto Ofiarowania Pańskiego, w tym dniu poświecenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na utrzymanie żeńskich zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Także jutro zapraszamy parafian na wieczór kolęd. Muzycznie uświetnią to spotkanie uczniowie I LO w Sanoku. Zachęcamy do licznego udziału , wspólnej modlitwy pieśnią i zadumą nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Niech to będzie spotkanie rodzinne i pełne wiary. Zwracamy się także z prośbą o materialny dar w postaci najdrobniejszej nawet ofiary na rzecz rehabilitacji i powrotu do zdrowia Nadii Piegdoń.


3. Od jutra   Msze św. o godz. 17.15. Kancelaria parafialna czynna, w dni powszednie po Mszy św.


4. W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca.


5. Wyjątkowo w piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Od godz. 16.15 możliwość spowiedzi św.


6. W sobotę wyjątkowo o godz. 9.30 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. O godz. 16.00 adoracja związana z objawieniami fatimskimi, a o godz. 18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


7. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu.


8. Zwracamy się z prośba o przekazanie 1% podatku na rzecz 8- letniego Miłosza, mieszkańca Załuża. Choruje on na nowotwór złośliwy mózgu. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać ulotki z numerem KRS i szczegółowym opisem w jaki sposób przekazać te środki rozliczając swój PIT.


9. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy nas przyjęli, za życzliwość oraz złożone ofiary przy tej okazji.


10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Grażyna Och

• Katarzyna Wasylów

• Zygmunt Glazer

• Krystyna Kopiec

• Zygmunt Raksyk

• Janina Wojnarowska