OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

22.06.2014 r.


 

1. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2414 zł. 51 gr.. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


2. Dziękujemy wszystkim parafianom którzy, przygotowali piękne ołtarze eucharystyczne w uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy za posługę Panom ze Straży Pożarnej, ministrantom, lektorom, a wszystkim parafianom za uczestnictwo w Eucharystii i procesji.


3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dziś po Mszy św. o godz. 16.30 i do czwartku włącznie po Mszy św. procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia.


4. W poniedziałek o godz. 16. 30 egzamin dla kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum a we wtorek z klas II gimnazjum. Klasy I przygotowują materiał, który przerobiły w tym roku plus aneksy. Klasy II przygotowują całość materiału z katechizmu bierzmowanych plus aneksy. Prosimy przynieść indeksy.


5. We wtorek, ostatnie w tym roku szkolnym, spotkanie ministrantów i lektorów.


6. Również we wtorek obchodzimy Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.


7. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji eucharystycznej błogosławieństwo dzieci.


8. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 8.15 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, rodziców i wszystkich chętnych. W tym dniu nie obowiązuje post


9. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Bykowcach. Msza św. odpustowa o godz.11.00., a o godz. 17.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.


10. W przyszłą niedzielę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.


11. W dniach 11 do 16 lipca organizujemy półkolonię dla dzieci przy naszej parafii. W programie między innymi: 2 – dniowa wycieczka do Sandomierza, gry, zabawy oraz piknik. Chętnych prosimy zapisywać w przyszłą niedzielę. Liczba miejsc 47. Szczegóły w zakrystii.


12. W zakrystii można odebrać indeksy bierzmowanych w tym roku.


13. Bardzo prosimy wszystkich parafian, jeśli nie ma miejsca na parkingu przed kościołem, o parkowanie samochodów na trawniku  obok plebanii zostawiając miejsce na przejazd na trawnik. Tam jest tyle miejsca, że mogą pomieścić się wszyscy.


14. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

Janina Zachariasz

Maria Kozak

Honorata Woźniak

Małgorzata Ciećka

Róża Nebesio

Czesława Pastuszczak