OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.06.2014 r.

 

 


1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Także dziś składka do puszek na pomoc poszkodowanym na skutek powodzi w Bośni i Hercegowinie.


2. Jutro święto NMP Matki Kościoła.


3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.


4. W piątek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Odpust w Lisznej. Uroczysta Msza św. o godz.17.00. Natomiast po Mszy św. w Olchowcach spotkanie oazy.


5. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.


6. W sobotę Rada Dzielnicy Posada zaprasza na uroczystości związane z upamiętnieniem ofiar tragedii z 1944 r. w tej dzielnicy. Szczegóły w gablocie.


7. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


8. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Wyjazd 20 czerwca o 22.00., powrót 21 czerwca w godzinach wieczornych. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do 10 czerwca włącznie. Cena za przejazd 70 zł. Zapraszamy wszystkich Parafian.


9. W zakrystii można odebrać indeksy bierzmowanych w ubiegłą sobotę.


10. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Odpustu Parafialnego. Dziękujemy także Panu Tadeuszowi Wisłockiemu za ufundowanie i wykonanie Tabernakulum do „ciemnicy”. Wszystkim składamy „Bóg zapłać!”


11. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:


Janina Kruczek

Aniela Stec

Lucyna Stec

Kazimiera Szafran

Beata Szafran

Zofia Balawajder