OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2015 r.

 

 

1. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2278zł. 50gr. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.


3. Jutro uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy św. i powstrzymania się od prac niekoniecznych. Zachęcamy jednak do udziału we Mszy św. o godz. 18.15. Składka z tej Mszy przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.


4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.


5. W piątek o godz. 9.30  Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. O godz. 17.15 możliwość spowiedzi. Wyjątkowo w piątek odwiedzimy także chorych z posługą spowiedzi i Komunii św.


6. W sobotę przez naszą parafię będzie przechodzić pielgrzymka na Jasną Górę. Bardzo prosimy Parafian o pomoc w przyjęciu pielgrzymów.


7. W sobotę o godz. 18.15 Nabożeństwo Fatimskie, a o 19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie św. Zygmunta Gorazdowskiego będzie kwestować przed naszym kościołem na Dom Samotnej Matki. Będą też rozprowadzane cegiełki w cenie 50 zł. w formie książeczek na ten cel. Szczegóły w gablocie.


9. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu.


10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Jolanta Romaniuk

• Halina Tymcio

• Janina Hnat

• Jarosław Gburyk

• Marta Marcinik

• Barbara Król