OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2015 r.

 


 

1. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św.

2. Jutro po Mszy św. spotkanie dla ministrantów w naszej szkole.

3. We wtorek o godz. 16.30 w naszej szkole odbędzie się spotkanie patriotyczne pt. „ Gdy historia opowiada” połączone z otwarciem Izby Pamięci poświęconej ppor. Marianowi Zygmuntowi Zarembie i Jego żołnierzom, którzy we wrześniu 1939 r. bronili w Bykowcach Polski przed najazdem hitlerowskim. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich Parafian w imieniu Pani Dyrektor i swoim.

4. W środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

5. W czwartek święto Macieja, Apostoła.

6. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Od godz. 17.30 spowiedź dla dzieci, które będą obchodzić pierwszą rocznicę Komunii św. Po Mszy św. spotkanie młodzieży.

7. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. O godz.19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

8. Parafia Chrystusa Króla zaprasza w przyszłą niedzielę na spotkania z o Rafałem Pujsza, który opowiadać będzie o życiu św. Gemmy Galgani. Szczegóły w gablocie.

9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust w naszej parafii. Na „ sumie” odpustowej o godz.12.30 rocznica I Komunii św. Po każdej mszy św. kiermasz ciast, który poprowadzą harcerki z naszej parafii. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup umundurowania dla nowopowstałej drużyny harcerskiej przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na Odpust i prosimy zakup ciast, by wspomóc naszych harcerzy.

10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Kazimierz Lisowski

• Marta Gaber

• Krystyna Biłas

• Ewelina Biłas

• Danuta Ryniak

• Kazimierz Baran