OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.04.2015 r.

 

 

 

 

1. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2628 zł.. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.


3. Dzisiaj składka do puszek na pomoc dla chorego Wiktora Wojnarowskiego. Jego rodzina pochodzi z Lisznej. Wiktor ma 3 lata. Urodził się z połową serca. Zebrane środki będą przeznaczone na kosztowną operację w Niemczech. Prosimy o pomoc.


4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie ministrantów w naszej szkole.


5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.


6. W piątek o godz. 9.30  Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 17.15 możliwość spowiedzi, a po Mszy św. spotkanie młodzieży. W piątek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Zapraszamy na nie wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci.


7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz. 16.30 próba scholii. O godz. 18.15 zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz.19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 12.30 Msza św. dla dzieci. W przyszłą niedzielę składka do puszek dla „Głodujących Dzieci Afryki” organizowana przez siostry Klawerianki z Krosna, które wspomagają misje w Afryce. Przyszła niedziela to 3 maja, jednak ze względu na ważność niedziel wielkanocnych, liturgiczna Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski obchodzona będzie w poniedziałek 4 maja.


9. Wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl zapraszają do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie na ogólnopolską pielgrzymkę: rolników, samorządowców i przedstawicieli wszystkich środowisk patriotycznych. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 2 maja. Początek uroczystości o godz. 10.00 na „Bobolówce”. W pielgrzymowaniu wezmą udział między innymi Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP i Jarosław Kaczyński.10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Barbara Sabat

• Bożena Wołoszyn

• Barbara Kalankiewicz

• Danuta Śmiertka

• Irena Biodrowicz

• Bronisława Kmiecicka