OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

6.04.2015 r.

 

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za udział w obchodach Triduum Paschalnego i w Świętach Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu Świąt. Dziękujemy osobom, które przygotowały Ciemnicę i Boży Grób, Różom różańcowym za złożenie ofiar na ten cel i adorację w czasie Triduum, Strażakom i Harcerkom za wartę honorową przy Grobie Pana Jezusa, grupom parafialnym, służbie liturgicznej za czynny udział w liturgii, pracownikom parafialnym za posługę przez wszystkie dni. Bóg Zapłać!


2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00. procesja „Emaus” na cmentarz.


3. Od jutra Msza św. o godz.18.15. Trwa tzw. biały tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


4. W czwartek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.


5. W piątek o godz. 9.30.  Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka, a po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży.


6. W sobotę o godz. 19.00. niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


7. Przyszła niedziela jest Uroczystością Miłosierdzia Bożego. W tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.


8. Od przyszłej niedzieli, na życzenie parafian,  Msze św. w naszym kościele, w niedziele i święta w godz. 7.15., 10.00. i 12.30. Nie będzie mszy św. po południu.


9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Barbara Góral

• Roman Kamiński

• Sabina Florko

• Zbigniew Seńko

• Janusz Barański

• Zofia Ryniak