OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.03.2015 r.1. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowania i przyjęcie ks. Biskupa w naszej parafii.


2. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.


3. Dziś obchodzimy dzień poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych. Polskich Patriotów, którzy walczyli najpierw z okupantem niemieckim, później sowieckim. Ruch Narodowy, ONR i Sokół Strachocina zapraszają na „Marsz Żołnierzy Wyklętych”, który rozpocznie się w sobotę 7 marca, o godz. 17.00 z Placu św. Jana od pomnika „ Synom Ziemi Sanockiej”.


4. Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale, a po nich Msza św.


5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu oraz na misje. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.


7. Wyjątkowo w czwartek o godz. 9.30 Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. O godz. 16.00 spotkanie scholii, a po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.


8. W piątek możliwość spowiedzi od godz.16.00. Droga Krzyżowa o godz. 16.45, następnie Msza św. i Droga Krzyżowa dla młodzieży. Na Mszę św., Drogę Krzyżową dla młodzieży i spotkanie, zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I i II gimnazjum.


9. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św., o godz. 16.00 adoracja związana z objawieniami fatimskimi, a o godz. 18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


10. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu.


11. Także w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz szpitala sanockiego. Fundacja Ochrony Zdrowia jak co roku prosi o wsparcie.


12. Pani Dyrektor z naszej szkoły informuje, że trwają zapisy uczniów do klasy I w naszej szkole, a od 1 marca do oddziału przedszkolnego. Szczegóły w gablocie.


13. Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że trwają zapisy na rok szkolny 2015/16. Szczegóły w gablocie.


14. Sanocki Dom Kultury organizuje konkurs na „Palmę wielkanocną”. Szczegóły w gablocie.


15. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Eugeniusz Góral

• Beata Wyrwas

• Wanda Szarek

• Monika Kowalska

• Krystyna Sabat

• Elżbieta Stodolak