OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 Niedziela zwykła 25.08.2019 r.

1. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej – msza św. o godz. 7.00 i 18.00; we wtorek w liturgii wspominać będziemy św. Monikę, w środę św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła; w czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii wyniosła 2379,50 zł. Dziękujemy osobie , która złożyła anonimowo ofiarę w kwocie 100 zł na potrzeby parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

3. W czwartek zapraszam na spotkanie wszystkich członków Parafialnego Oddziału Akcji katolickiej.

4. W sobotę o godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

5. W przyszła niedzielę adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

6. Spowiedź dla dzieci i młodzieży z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego codziennie przed Mszą św.

7. Proboszcz parafii Sierakośce-Nowe Sady zwrócił się z prośbą o pomoc w remoncie zabytkowego kościoła w Nowych Sadach. Rada Parafialna z tej miejscowości w dzisiejszą niedzielę rozprowadza cegiełki, które będą wsparciem dla tego celu. Zachęcam w miarę możliwości do ich nabycia.

8. Sanocki Dom Kultury zaprasza w okresie od 26 do 29 sierpnia na film pt. „Tajemnice Ojca Pio”. Dokument ten pokazuje trudną drogę do świętości, jednego z najważniejszych ludzi Kościoła, który swoją wiarą, przestrzeganiem wartości dał przykład następnym pokoleniom. Niezwykle potrzebny i aktualny film. Bilety do nabycia w Sanockim Domu Kultury.

9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Wyspiańskiego 67.