OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 Niedziela zwykła 14.07.2019 r.

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane w przyszłą niedzielę przy poświęceniu pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Ponieważ błogosławieństwo pojazdów trwa u nas bardzo długo nie będzie            w przyszłą niedzielę kazania.

2. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Już dzisiaj dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00. Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami.

4. W sobotę godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

5. W sobotę o godzinie 16.00 na placu Św. Michała odbędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo Do Życia

6. W związku z tzw. ustawą RODO o ochronie danych osobowych przypominamy, że w wypadku osób pełnoletnich dokumenty z Kancelarii Parafialnej wydawane są tylko osobie, której dokument dotyczy. W przypadku osób niepełnoletnich dokumenty może odebrać opiekun prawny takiej osoby. W każdej innej sytuacji wymagane jest pisemne upoważnienie (wzór znajduje się na naszej stronie parafialnej)

7. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Wyspiańskiego 55.