OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocy 26. 05. 2019 r.

 

 

1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy codziennie na mszę św. i nabożeństwo o godz. 18.00. Natomiast w niedziele o godz. 12.30. Dzisiaj w modlitwie pamiętajmy szczególnie o naszych mamach.

2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2403 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.

3. Dziś na mszy św. o godz. 12.30 dzieci z klas III naszej szkoły przyjmą I Komunię św.

4. Jutro całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00 i potrwa do Mszy św. wieczornej. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe a następnie Msza św. Bardzo serdecznie zachęcamy aby w ciągu dnia znaleźć czas na spotkanie z Panem Jezusem. Po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów w naszej szkole.

5. Od jutra dzieci, które dziś przyjmą I Komunię św. będą obchodzić tzw. „Biały Tydzień”.

6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W sobotę o godzinie 16.30 spowiedź dzieci klasy IV przed rocznicą i próba generalna. Godzina 18.00 Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta. Chorych odwiedzimy w domach w miesiącu czerwcu wyjątkowo w I czwartek miesiąca (6.06.2019) od godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust w naszej parafii. Kazania wygłosi ks. Prałat Marek Typrowicz. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont i rozbudowę ośrodka rekolekcyjno-wypoczynkowego w Ustrzykach Górnych. Suma odpustowa o godz. 12.30. Na sumie dzieci z klas IV obchodzić będą swoją rocznicę I Komunii św. Bardzo prosimy naszych strażaków o uczestnictwo w sumie odpustowej oraz niesienie baldachimu, krzyża i chorągwi.

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych 09.06.2019 r.

10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Wyspiańskiego 38.