OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkanocy 12.05.2019 r.

1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy codziennie na mszę św. i nabożeństwo o godz. 18.00. Natomiast w niedziele o godz. 12.30.

2. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania.

4. Jak co roku Sanocka Fundacja Ochrony Zdrowia prosi nas o wsparcie finansowe na zakup nowego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Dziś składka do puszek na ten cel.

5. W poniedziałek spotkanie ministrantów i lektorów w naszej szkole po Mszy św.

6. We wtorek w liturgii przeżywać będziemy święto św. Macieja – apostoła, po mszy św. spotkanie dla dzieci, które przyjmą w tym roku I Komunię św. Spotkanie kandydatów na ministrantów.

7. W czwartek będziemy przeżywać święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

8. W sobotę o godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

9. W sobotę 18 maja w godzinach 16.00-17.00 na Placu Św. Michała odbędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro-Prawo do Życia i Akcja Katolicka.

10. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje w dniach 7-8 czerwca Pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt wyjazdu to 120 zł bez wyżywienia (przy liczbie 43 osób). Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zaliczka na wyjazd 50 zł płatna przy zapisie.

11. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Wyspiańskiego 45:

12. Młodzież która przyjęła sakrament bierzmowania w ubiegły czwartej, proszona jest o przyniesienie indeksów w celu opieczętowania i uzupełnienia.

13. W najbliższą niedzielę zapraszamy na majówkę o godzinie 15.00 do kapliczki na ul. Gajowej.