OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkiego Postu 07.04.2019 r.

 

 

1. Dziękujemy Różom za złożoną w tym tygodniu ofiarę na wykonanie i kwiaty do Bożego Grobu. : Pani Krystyny Załączkowskiej – 230 zł., Pana Stanisława Pastuszczaka – 210 zł.

2. W środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

3. W dni powszednie msze św. o godz. 18.00.

4. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. wieczornej, tj. ok. 18.30, ulicami naszej parafii na którą zapraszamy wszystkich parafian. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 17.30. W niedzielę o 15.30 Gorzkie Żale. Taca zbierana na Gorzkich Żalach przeznaczona będzie na wykonanie Ciemnicy i Bożego Grobu.

5. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

6. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Na każdej mszy św. poświęcenie palm. Wszystkich uczestników konkursu na Palmę Wielkanocną, zapraszamy na parking przy budynku Szkoły Podstawowej w Sanoku –Olchowcach w Niedzielę Palmową 14 kwietnia br., skąd o godzinie 12.10 wyruszy procesja liturgiczna do kościoła w Olchowcach. Przed wejściem do kościoła nastąpi poświecenie palm. Po mszy św. prosimy pozostawić palmy biorące udział w konkursie w wyznaczonym miejscu w kościele. Palmy można będzie odebrać z kościoła w poniedziałek wielkanocny.

7. W zakrystii można nabyć „Paschaliki” Caritas w cenie minimalnej 7 zł.

8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Wyspiańskiego (pozostałe numery).