OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2762 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. Spotkania formacyjne przed Bierzmowaniem godzina 16.00 na plebanii:

• Poniedziałek – klasa III Gimnazjum

• Wtorek – klasa VIII

• Środa – klasa VII

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

4. W piątek o godz. 8.30 spowiedź i msza św. w kaplicy św. Brata Alberta. O 10.00 msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 16.15 możliwość spowiedzi w naszym kościele.

5. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i komunii św. Od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu związana z objawieniami fatimskimi. Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

6. W piątek 1 marca br. będziemy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy na uroczystości w Sanoku, które rozpoczną się o godzinie 17.00 pod tablicą upamiętniającą płk. Łukasza Cieplińskiego (Mury byłego Aresztu Śledczego- ul. Wąska). O godz. 17.30 w Kościele Farnym odbędzie się koncert w wykonaniu Zespołu Wokalnego „Soul” i msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych (godz. 18.00). Dalsza część uroczystości będzie mała miejsce na Rynku, gdzie pod tablicą upamiętniającą żołnierzy antykomunistycznego podziemia niepodległościowego, straconych w publicznych egzekucjach w Sanoku w 1946 roku zostaną złożone wieńce i kwiaty.

7. Zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej wzwyż na Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Dukli w dniach 12-14 kwietnia. Termin zgłoszeń do 10 marca w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Gałczyńskiego (numery parzyste)