OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

5.10.2014 r.

 

 


1. Składka do puszek z ubiegłej niedzieli, na rzecz ekshumacji polskich patriotów z II wojny światowej – „żołnierzy wyklętych” wyniosła 628zł 60gr. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


2. Dziś  Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych, a po mszy św. o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.


3. Jutro na mszę św. o godz. 17.15, nabożeństwo i spotkanie zapraszamy chętnych gimnazjalistów z klasy I wraz z jednym z rodziców, którzy chcieliby rozpocząć w tym roku przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Prosimy przynieść indeksy.


4. We wtorek o godz. 16.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjum, a po mszy św. spotkanie dla ministrantów.


5. W środę na mszę św. o godz. 17.15, nabożeństwo i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III. Prosimy przynieść indeksy. Natomiast po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.


6. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie dla scholii.


7. W piątek spotkanie młodzieży.


8. W sobotę o godz. 18. 00 niedzielna Mza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


9. W przyszłą niedzielę obchodzimy kolejny Dzień Papieski . Prosimy jak co roku o finansowe wsparcie Dzieła Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika św. Jana Pawła II . Ofiary składane do puszek przeznaczone są na kształcenie zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Z góry dziękujemy za zrozumienie i wsparcie tego pięknego dzieła.


10. Parafia oo. Franciszkanów zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w dniach 17 -19 października. Szczegóły w gablocie.


11. Również w dniach 17 – 19 października odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym. Szczegóły w gablocie, a zaproszenia na stoliku w przedsionku kościoła.


12. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiane są w dni powszednie po mszy św. o godz. 17.15, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.


13. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Irena Wojnarowska

• Maria Jedynak

• Józefa Jedynak

• Zofia Figiel

• Małgorzata Wójcik

• Wanda Halicka