OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela  Wielkiego Postu

30 .03.2014 r.

 


 

 

W ubiegłą niedzielę  młodzież z naszej parafii zbierała ofiary na pomoc dzieciom z Ruandy. Zebrano 1184 zł.20g r i 2 $. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale , a po nich msza św.  Na Gorzkich Żalach zbierać będziemy składkę na wykonanie i kwiaty do Bożego Grobu. Bardzo prosimy także zwyczajem lat poprzednich Róże Różańcowe o składanie ofiar na ten sam cel. Ostatnio złożyły ofiarę Róże: Pani Józefy Sokołowskiej – 170zł i Pani Haliny Fic – 150zł. Dziękujemy.

Jak zapowiadaliśmy, dziś parafianie z Lisznej zbierają ofiary na budowę domu dla pogorzelca. Bardzo prosimy wszystkich parafian o pomoc finansową.

We wtorek po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

W piątek o godz. 9.30 msza św. w hospicjum na ul. Korczaka, od  godz. 16.00 możliwość spowiedzi, o 16.45 Droga Krzyżowa, a po mszy św. spotkanie oazy.

W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św., o godz. 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu związana z objawieniami fatimskimi, a o godz. 18.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych, a  o godz. 10.00 msza św. dla dzieci.

W zakrystii i przed ambonką można nabyć wielkanocne świece „Caritas” w cenie 5 zł. Dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym dzieciom i rodzinom.

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zbiera środki na remont domu, który przeznaczony będzie na Dom Samotnej Matki. Na ten cel został wybity „Talar Sanocki” z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II. Cena tej pamiątki 20 zł. W przyszła niedzielę będzie można go nabyć u przedstawicieli Stowarzyszenia i wesprzeć w/w cel.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą pomoc Parafian:

Rodzina Futryków

Alicja Januszczak

Genowefa Januszczak

Helena Gładysz

Krystyna Radoń

Piotr Pieprzak