II Niedziela Wielkanocna

27. 04.2014 r.

 

 

 

Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w jakikolwiek sposób w obchody Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w naszej Parafii. W sposób szczególny dziękujemy Państwu Marii i Bogdanowi Rojek oraz Pani Jadwidze Szyniec za przygotowanie Grobu i Ciemnicy, Straży Pożarnej za czuwanie przy Bożym Grobie , Różom Różańcowym za złożenie ofiar na kwiaty i adorację, Akcji Katolickiej, Rycerstwu Niepokalanej grupie. O. Pio, Państwu Annie i Marcinowi Łapiszczakom za posługę Słowa Bożego, młodzieży za prowadzenie czuwania, Panu Kościelnemu, Pani Władzi , Panu Organiście, ministrantom i lektorom za służbę w kościele i podczas liturgii. Wszystkim Parafianom za liczny udział w liturgii.

Dziś msze św. o godz. 7.15, 9.00 i 16.30.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.

W środę po Mszy św. spotkanie grupy św. o. Pio .

Także w środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Prosimy przynieść brakujące dokumenty i 30 zł.

W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W czwartek rozpoczniemy po mszy św. nabożeństwa majowe. Zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.

W piątek o godz. 9.30 Msza św. Hospicjum na ul. Korczaka. Od 17.15 możliwość spowiedzi a po Mszy św. spotkanie oazy. Ze względu na uroczystość w sobotę wyjątkowo w piątek odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św.

W sobotę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.05 , 11.05 i 19.00 ( z nabożeństwem Fatimskim)

W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

Anna Tymcio

Krystyna Szuba

Marta Januszczak

Danuta Januszczak

Beata Tkacz

Czesław Hydzik