OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

26. 10. 2014 r.

 

1. Datki złożone na potrzeby naszej grupy młodzieżowej w ubiegłą niedzielę wyniosły 840 zł. Natomiast składka na potrzeby naszej parafii wyniosła 2368 zł 30gr. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. We wtorek po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.

3. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych.

4. W sobotę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.15 , 9.05. 11.05 , o godz.9.00 w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej. W I sobotę zapraszamy na czuwanie związane z objawieniami fatimskimi po mszy św. o godz. 9.00. W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych w I sobotę miesiąca , chorych odwiedzimy w sobotę 8 listopada.

5. W niedzielę msza św. w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Zaduszny. Po mszach św. modlitwy za wszystkich wiernych zmarłych i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 10.05 msza św. dla dzieci.

7. W sobotę i niedzielę na naszym cmentarzu jak co roku będzie prowadzona zbiórka na rzecz Towarzystwa św. Brata Alberta i Stowarzyszenia „ Pomoc Rodzinie”. Prosimy o wsparcie. Szczegóły w gablocie.

8. Od 3 listopada rozpoczniemy różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach. W dni powszednie po mszy św. , a w niedziele listopada po mszy św. o godz. 16.30.

9. W miesiącu listopadzie można każdego dnia uzyskać odpusty za zmarłych. Od 1 do 8 listopada jest to odpust zupełny , w pozostałe dni odpusty cząstkowe. Należy nawiedzić cmentarz, wyzbyć się przywiązania do grzechu oraz odmówić : „ Wierzę w Boga Ojca” , „ Ojcze nasz..” i modlitwę w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. aby zyskać odpust zupełny należy przyjąć Komunię św.

10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Alicja Dżugan

• Elżbieta Sabat

• Katarzyna Wojnarowska

• Rodzina Trybałów

• Genowefa Podolak

• Anna Podolak