1. Jutro 101 rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny. Wieczorem o 17.15 msza św. i modlitwa za zmarłych wspominanych w wypominkach.
  2. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku (Fara) zaprasza na Koncert Pieśni Patriotycznej „Dla Niepodległej szli”, który odbędzie się w kościele farnym w dniu 11.11.2019 r. o godz.16.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Od 12 listopada tj. Od wtorku Pan Kościelny i Pan Organista będą roznosić opłatki wigilijne. Pan Aleksander od godz. 16-20 prawą stroną ul. Chrobrego w kierunku Bykowiec, a Pan Tomasz od mostu do lewej strony ul. Chrobrego (również w godzinach od 16.00-20.00). Prosimy          o tradycyjne już, życzliwe przyjęcie obu Panów w Waszych domach. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za ich całoroczną pracę w naszej Parafii. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej oraz spotkanie scholii.
  5. W czwartek po mszy św. spotkanie oazy.
  6. Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta w sobotę o godz. 18.00.
  7. W najbliższą sobotę na Placu św. Michała w Sanoku o godz. 16.00 obędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo do Życia i Akcja Katolicka
  8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  9. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach codziennie po mszy św. W niedziele listopada o godz. 15.30.
  10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul Wiśniowej.