1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 1834,50 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. W poniedziałek po mszy św. zapraszamy na spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów w naszej szkole. Spotkanie Scholi o 16.30.

3. 28 września w sobotę odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do Krosna. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz.7.30.

4.Spotkanie Oazy, czwartek po Mszy św.

5. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

6. W niedzielę święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Na terenie miasta Sanoka uroczystość św. Michała – patrona miasta Sanoka. To także dzień imienin naszego ks. Michała.

7. W dniu 5 października w Strachocinie odbędzie się Kongres Biblijny. Udział wezmą członkowie grup biblijnych istniejących przy parafiach, ale zaproszenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem Księgi Objawienia. Osoby chętne prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii do najbliższej niedzieli. W programie wykłady, przedstawienie oparte o teksty biblijne oraz msza święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Adama Szala.

8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Tarnowieckiej 1 i 2.