1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się 76 Tydzień Miłosierdzia, którego hasłem są słowa Sługi Bożego Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego „Miłosierdziem budujemy Kościół Boży”.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00.
  3. W związku z nowymi decyzjami władz państwowych dotyczących ilości osób w miejscach kultu religijnego informujemy, że od poniedziałku w budynku naszego kościoła może przebywać do 20 osób. Wierni powinny stać w odpowiedniej od siebie odległości (minimum 2 metry jeden od drugiego) oraz w czasie trwania liturgii mieć założone na twarzy maseczki lub inne odpowiednie okrycia. Prosimy dostosować się do tych rozporządzeń.
  4. Informujemy, że w ciągu dnia kościół będzie otwarty na możliwość indywidualnej modlitwy wiernych.
  5. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. W sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na utrzymanie parafii wpłacane bezpośrednio w kancelarii jak i na konto parafialne lub do puszki pod chórem.
  7. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, przypomina, że dyspensa od obowiązku chodzenia do kościoła w niedziele i święta nie oznacza zwolnienia z obowiązku uczestniczenia w Eucharystii. Dyspensa nie oznacza wakacji od Pana Boga. Warto łączyć się w tym czasie z celebracjami, które są transmitowane przez Internet lub telewizję, można oglądać i modlić się, ale nie tak, jak się ogląda filmy czy słucha słuchowiska, lecz łączyć się duchowo z tym, co dzieje się w kościele.