1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2961 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 2. Jutro rocznica święceń biskupich ks. abpa Adama Szala, a we wtorek dzień jego imienin; polecajmy Czcigodnego solenizanta w modlitwie, po mszy św. spotkanie wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów. Bardzo prosimy aby dzisiaj i jutro dzieci składały w zakrystii plansze za adwent, czekają nagrody.
 3. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Rano Msza św. o godz. 7.00. Wieczorem zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej. Pamiętajmy o religijnym wymiarze tego wieczoru. Przed wieczerzą modlimy się wspólnie, czytamy Pismo św. o narodzeniu Pana Jezusa, dzielimy się opłatkiem, składamy życzenia, śpiewamy kolędy.
 4. Już tradycyjnie harcerze przekazali światło z Betlejem, które od jutra można zabrać do naszych domów.
 5. We wtorek o godz. 22.00 i 24.00 Pasterki w naszym kościele. W Bykowcach o 22.00. W Lisznej o 24.00. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.
 6. W środę Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 12.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
 7. W czwartek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 12.30. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo owsa. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
 8. Msze św. w kaplicy św. Brata Alberta w święta o godz. 9.00.
 9. W piątek święto św. Jana Apostoła Msza św. o godz. 17.15. Na niej poświęcenie wina.
 10. W piątek mimo oktawy Bożego Narodzenia obowiązuje post.
 11. W sobotę Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.
 12. Można nabyć dodatkowe numery tygodnika „Niedziela”, która zawiera obrzęd wieczerzy wigilijnej, śpiewnik kolędowy a także płytę z kolędami w wyk. Ryszarda Rynkowskiego. Cena 10 zł.
 13. Przed kościołem harcerze po każdej Mszy św. rozprowadzają sianko na stół wigilijny.
 14. W najbliższą niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny.
 15. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Widokowej (numery nieparzyste).
 16. W zakrystii można jeszcze zakupić święcę Caritas na wigilijny stół.
 17. Rada Dzielnicy Olchowce wraz z Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanoku serdecznie zaprasza na „WIECZÓR KOLĘD”, który odbędzie się w dniu 5 stycznia 2020 roku (niedziela) o godz. 15.30 w Domu Strażaka w Olchowcach przy ul. Przemyskiej 58 Wieczór uświetni występ Zespołu „SOUL” Sanok oraz Kapeli Ludowej „Lisznianie”. Zapewniamy śpiewającą atmosferę, mały poczęstunek, a dla najmłodszych małą niespodziankę. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą domowych wypieków. Serdecznie zapraszamy.”