1. Na niedzielne Eucharystie zapraszamy przede wszystkim osoby, które zamówiły intencje Mszy św. Zgodnie z apelem biskupów będziemy przestrzegać prawa państwowego ograniczające zgromadzenia do 50 osób także w naszym kościele. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do naszych parafian i przyjaciół, aby pozostać w domach i poprzez media uczestniczyć w Eucharystii. Zastosujmy się do tych zarządzeń! Przede wszystkim zostańmy w domach – niech nasze domy staną się w tym czasie najważniejszymi i najaktywniejszymi świątyniami. Jest to wyraz miłości do ludzi, odpowiedzialność za siebie i drugich.
  2. W dni powszednie msze św. o godz. 17.15. W tygodniu do uczestnictwa w Eucharystii zapraszamy osoby zamawiające intencje Mszy św. oraz najbliższą rodzinę. Prosimy, aby inne osoby pozostały w domach.
  3. W czwartek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień modlitw za mężczyzn i ojców oraz ich misję w Kościele, rodzinach i świecie. Dodatkowa Msza św. o godz. 8.00.
  4. Dziękujemy Róży Pani Janiny Kopiec za złożoną ofiarę 330 zł; Pani Stanisławy Markuc 200 zł; Pani Anny Filipczak 150 zł na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. Odwołane zostają wszystkie nabożeństwa w kościele łącznie z gorzkimi żalami oraz drogami krzyżowymi.
  6. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. Załatwiamy jedynie sprawy związane z pogrzebem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 502878310, 506806212.
  7. Informujemy, że w ciągu dnia kościół będzie otwarty od godz. 9.00 na możliwość indywidualnej modlitwy wiernych.
  8. Istnieje możliwość przyjazdu kapłana z posługą do mieszkań i domów osób chorych oraz osób zdrowych, ale potrzebujących posługi sakramentalnej: Komunii Św., Sakramentu Pokuty oraz Namaszczenia Chorych. Taką wizytę należy wcześniej zamówić.
  9. W zakrystii można nabyć „Paschaliki” Caritas w cenie minimalnej 8 zł. Paschaliki na wzór świecy wigilijnej zapalamy podczas śniadania wielkanocnego jako symbol Chrystusa Zmartwychwstałego.
  10. Rozporządzenie ks. Arcybiskupa i inne komunikaty zamieszczone są w zakładce AKTUALNOŚCI.