1. Dzisiaj rozpoczyna się XII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał chleb życia wiecznego.” Dzisiejsza niedziela jest równocześnie Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Ze względu na stan epidemii wszelkie celebracje starajmy się przeżywać we własnych rodzinach. Modlitwa Słowem Bożym codziennie w Radiu Fara o godz. 20.00.
  2. W związku z decyzjami władz państwowych dotyczących ilości osób w miejscach kultu religijnego informujemy, że w budynku naszego kościoła może przebywać do 20 osób. Wierni powinny stać w odpowiedniej od siebie odległości (minimum 2 metry jeden od drugiego) oraz w czasie trwania liturgii mieć założone na twarzy maseczki lub inne odpowiednie okrycia.
  3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 18.00. W niedzielę o godz. 7.00, 10.00, 12.30 oraz dodatkowo o godz. 16.00 (recytowana).
  4. Informujemy, że w ciągu dnia kościół będzie otwarty na możliwość indywidualnej modlitwy wiernych od godziny 12.00. Przypominamy również, że telefonicznie możemy umawiać się z kapłanami na sprawowanie sakramentu pokuty.
  5. W środę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patrona Europy.
  6. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17.30 Litanie do NMP a następnie Msza św. W niedzielę nabożeństwo po Mszy św. o godz. 12.30.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Ze względu na stan epidemii nie odwiedzamy chorych z posługą kapłańską. Przypominamy jeśli w trakcie odprawiania pięciu sobót czy dziewięciu piątków miesiąca nie jest możliwe spełnienie warunku przyjęcia sakramentalnej Komunii św. w czasie epidemii, nie ulega przerwaniu ciągłość owoców, a więc nie trzeba praktyki zaczynać od nowa.
  8. W I sobotę liturgiczna uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 09.00 i 18.00 W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, o godz. 18.00 Msza św., Litanie do NMP i różaniec. Ze względu na przepisy nie będzie procesji.
  9. W Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu w sobotę, 2 maja odbędą się święcenia biskupie ks. prał. Krzysztofa Chudzio. W uroczystości możemy uczestniczyć poprzez Radio Fara. Nowego Biskupa otoczmy modlitwą.
  10. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na utrzymanie parafii wpłacane bezpośrednio w kancelarii jak i na konto parafialne lub do puszki pod chórem.