1. Dziś Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 następnie msza św., a na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:30. Taca zbierana na Gorzkich Żalach przeznaczona będzie na wykonanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
  3. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Już dzisiaj dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Przed kościołami w całej Polsce zbierane są dzisiaj ofiary do puszek na misje ad Gentes.
  4. 4. W poniedziałek spotkanie Formacyjne dla klasy VIII wraz z rodzicami po mszy św. w kościele. Spotkanie formacyjne dla klasy VII odbędzie się we wtorek także w kościele.
  5. W środę po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  6. W najbliższą sobotę w Sanockim Domu Kultury zostanie wyświetlony film: „Najświętsze Serce”, który rozpoczyna się historią objawień, jakich doświadczyła św. Małgorzata Maria Alacoque i dwunastoma obietnicami złożonymi przez Pana Jezusa tym, którzy czcić będą Jego Serce. Film będzie wyświetlony w sobotę o godz. 14.00 oraz o 16.00. Gorąco zachęcamy, aby wybrać się do kina.
  7. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul: Zagłoby.