1. Dzisiaj pierwsza niedziela stycznia. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem harcerki sprzedają pakiety kadzidła i kredy.
  2. Rada Dzielnicy Olchowce wraz z Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanoku serdecznie zaprasza na „WIECZÓR KOLĘD”, który odbędzie się dzisiaj (5 stycznia 2020 roku) o godz. 15.30 w Domu Strażaka w Olchowcach przy ul. Przemyskiej 58. Wieczór uświetni występ Zespołu „SOUL” Sanok oraz Kapeli Ludowej „Lisznianie”. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  3. Jutro 6.I. Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w każdą niedzielę. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy św.
  4. Jutro, po raz kolejny w Sanoku odbędzie się Orszak Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy wszystkich, aby w ten sposób dać świadectwo swej wiary. Gromadzimy się przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (Posada) o godz. 13.40, aby rozdać korony i wyruszymy wspólnie ze śpiewem kolęd. Orszak będzie miął kolor zielony. Dlatego zachęcamy do założenia na to wydarzenie zielonych ubrań, bądź innego elementu w tym kolorze.
  5. W tym tygodniu Msze św. w naszym kościele rano o godz. 7.00 oraz 17.15.
  6. Najbliższa niedziela to Święto Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.
  7. W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na plebanię wszystkich członków grup działających w Parafii na „Spotkanie Opłatkowe”. Początek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy
  8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z  ul. Uroczej.
  9. Wizyta Kolędowa:

Wtorek 07.01 — ul. Chełmońskiego, Przytulna, Świętojańska, Poetycka, Rumiankowa, Nastrojowa.

Środa 08.01 — ul. Chrobrego.

Czwartek 09.01 — Bykowce, ul. Sanowa, Stawowa, Jasna, Wiśniowa i Starowiejska.

Piątek 10.01 — Bykowce, ul. Zaręby, Kościelna i Źródlana.

Sobota 11.01 — ul. Wyspiańskiego (domy prywatne).