1. Rozpoczęty okres postu jest dla nas czasem duchowego wysiłku i zmagania. Niech u progu Wielkiego Postu towarzyszy nam duch pokuty i pragnienie przemiany serc, o co w tych dniach modlimy się z całym Kościołem.
 2. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek o godz. 16:30 następnie msza św., a na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:30. Taca zbierana na Gorzkich Żalach przeznaczona będzie na wykonanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
 3. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: „Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu” oraz za udział w Drodze Krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
 4. W naszej wspólnocie gościmy dzisiaj kleryka z WSD w Przemyślu a składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 5. Dziś przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji o godz. 12.15 w sanockiej Farze Msza św. w ich intencji. O godz. 19.00 w Farze Koncert poświęcony Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. W koncercie wystąpi Zespół Wokalny „SOUL”.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W czwartek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
 8. W czwartki o godz. 17.00 na Sali gimnastycznej naszej szkoły będą odbywać się ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność kręgosłupa oraz wzmacniające mięśnie kręgosłupa.
 9. W piątek o godz. 8.30 spowiedź i msza św. w kaplicy św. Brata Alberta. O 10.00 msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 16.30 możliwość spowiedzi w naszym kościele.
 10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i komunii św. Od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu związana z objawieniami fatimskimi.
 11. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.
 12. W przyszłą niedzielę Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet
 13. Za tydzień składka do puszek na misje ad gentes.
 14. Ofiarodawca, który chciał pozostać anonimowy zakupił do naszej Parafii nowy Paschał, który poświęcimy w Wielka Sobotę podczas liturgii światła. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
 15. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Pawiej i Kmicica.