1. Dziś rozpoczynamy Adwent. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2018/19. Praca duszpasterska w tym roku będzie skupiała się wokół hasła: „Wielka tajemnica wiary”. We wszystkie dni Adwentu oprócz niedziel i uroczystości będzie sprawowana Msza św. Roratnia. Od jutra zapraszamy na Roraty wszystkie dzieci. Prosimy przynosić lampiony i przychodzić kilka minut przed 17.15 by uformować procesję.
 2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów.
 3. W czwartek po mszy św. na plebanii spotkanie dla kandydatów, ministrantów, lektorów, scholii, oazy i harcerek.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 8.30 spowiedź i Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta. O godz. 10.00 Msza św. w hospicjum na ul Korczaka. W grudniu chorych w domach odwiedzimy w okresie przedświątecznym.
 5. Spotkanie formacyjne przed sakramentem bierzmowania wtorek klasa 7, i środa klasa 8. Spotkanie rozpocznie się Msza św. o godz. 17.15
 6. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku na Posadzie, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie dotyczące wychowania dzieci i młodzieży w najbliższy czwartek (5.XII.) o godz. 18.30 w budynku katechetycznym. Temat spotkania: „Trudności wychowawcze okresu dojrzewania: Normy-obyczaje-praktyka”. Spotkanie poprowadzi ekspert w dziedzinie problematyki wychowania seksualnego, wykładowca akademicki z Krakowa dr Marek Babik.
 7. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.
 8. W niedzielę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
 9. W przyszłą niedzielę na mszy św. o 12.30 poświęcimy medaliki dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
 10. W zakrystii jak co roku można nabyć wigilijne świece „Caritas”. Cena minimalna – 5 zł.
 11. Pan Kościelny i Pan Organista składają serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary z racji roznoszenia opłatków na stół wigilijny. Bóg zapłać.
 12. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian z ul. Kółkowej i Deszczowej.