1. Dziś świętych Joachima i Anny, rodziców NMP – dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych.
 2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszego kościoła wyniosła 302,50 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
 3. W środę wspomnienie św. Marty, w piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
 5. W najbliższą niedzielę adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
 6. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym modlimy się szczególnie o trzeźwość narodu. Zachęcamy więc do podjęcia abstynencji od alkoholu w tym miesiącu i dołączenia do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
 7. Pan burmistrz Tomasz Matuszewski zaprasza na wystawę „Bądźcie dla świata obliczem miłości”, która jest kolejnym akcentem obchodów setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła w naszym mieście. Można ją obejrzeć od 29 lipca (środa) do 25 sierpnia w plenerze Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Lenartowicza. Wystawa powstała dzięki współpracy Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II z Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Jest ona kroniką spotkań św. Jana Pawła II z dziećmi i młodzieżą, przedstawicielami różnych kultur i wyznań w Stolicy Apostolskiej i na całym świecie podczas wizyt papieskich.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy:
 • Milczanowscy Wioletta i Mateusz
 • Wojnarowscy Katarzyna i Kamil
 • Filipczak Ewelina i Robert
 1. Intencje mszalne: Niedziela 02 08 2020 1) śp. Janusz Rycyk 2 R; 2) śp. Stanisław Skiba –  3 greg.;
  3) śp. Bartosz Skiba –  3 greg.

 

Msze św. w Olchowcach:

 • śp. Genowefa Sabat – greg. w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.18.00, w środę o godz. 08.00.
 • św. Stanisław Skiba i Bartosz Skiba – msze greg. początek w piątek o godz. 18.00, natomiast w sobotę msze św. o godz. 08.00.