OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

9 NIEDZIELA ZWYKŁA

29.05.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Barbara i Edward Ryniak

• Krystyna i Jerzy Pastuszczak

• Małgorzata i Adam Hnat

 

2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się w organizację i obchody uroczystości Bożego Ciała. W szczególny sposób dziękujemy parafianom z numerów 1- 50, którzy przygotowali piękne ołtarze. Wszystkim „ Bóg zapłać”!

 

3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie do czwartku włącznie po Mszy św. o godz. 18.00 w Olchowcach procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci i wszystkich parafian. W czwartek zakończenie oktawy, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

 

4. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych.

 

5. Wyjątkowo w środę o godz. 10.00 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. W środę rozpoczniemy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust na Posadzie. W tym dniu nie obowiązuje post. Jest to I piątek miesiąca. Od godz. 16.00 możliwość spowiedzi a o godz. 16.30 Msza św.

 

7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Matki Bożej. Odpust w Bykowcach. Suma odpustowa o godz. 12.00. Rano odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św.

 

8. W sobotę w Olchowcach o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie, a o 19.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

9. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz po każdej Mszy św. w czerwcu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 

10. Intencje mszalne:

• Piątek – śp. Jan Drwięga – od sąsiadów.

• Niedziela – śp. Stefania Ryniak – od uczestników pogrzebu.