OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28.02.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Małgorzata i Maciej Skubińscy.

• Elżbieta i Adam Pastuszczak.

• Urszula Madej.

 

2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy św. Gorzkie Żale.

 

3. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła………………… Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

4. Dziś członkowie ONR w Sanoku zbierać będą datki na kolejne ekshumacje żołnierzy AK zamordowanych przez władze komunistyczne. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy aby nasi bohaterowie wojenni, którzy walczyli o odzyskanie niepodległości mieli wreszcie swoje groby.

 

5. Jutro po mszy św. spotkanie ministrantów w naszej szkole.

 

6. W każdy piątek Wielkiego Postu w Olchowcach o godz. 16.45 Droga Krzyżowa a w każdą niedzielę o godz. 15.30 Gorzkie Żale.

 

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od 17.00 możliwość spowiedzi, o godz. 17.30 Droga Krzyżowa a o 18.00 msza św.

 

8. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz.16.15 w Olchowcach adoracja Najświętszego Sakramentu związana z objawieniami fatimskimi a o godz. 18.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

 

10. W zakrystii i u ministrantów przed kościołem znajdują się świece wielkanocne Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dla potrzebujących. Cena minimalna świecy to 5 zł. Świece można postawić na stole wielkanocnym jak również na grobach naszych zmarłych. Potraktujmy zakup świec Caritas jak jałmużnę postną dla ubogich.

 

11. Intencje mszalne:

• Piątek – śp. Bernadetta i Daniel

• Niedziela – śp. Antonina i Ludwik Bluj.