OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

20.09.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Wioletta Pastuszczak

• Małgorzata Hnat

• Józefa Krupska

Bardzo prosimy aby nie wrzucać do studzienek odwadniających śmieci. Jak ostatnio czyściliśmy by je udrożnić to wyjęliśmy gąbkę z kwiatów w worku foliowym, która zatykała całkowicie odpływ wody.


2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. Jutro po mszy św. spotkanie ministrantów w naszej szkole.


4. We wtorek święto św. Mateusza, apostoła.


5. W środę o godz. 17.30 w Olchowcach adoracja Najświętszego Sakramentu, a po mszy św. spotkanie grupy modlitewnej św. o. Pio.


6. W piątek po mszy św. w Olchowcach spotkanie dla młodzieży.


7. W sobotę o godz.19.00 niedzielna msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. W sobotę 26 odbędzie się coroczna pielgrzymka Róż Różańcowych. W tym roku spotkanie odbędzie się w sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Rozpoczęcie spotkania o 9.30., zakończenie o 13.30. Zapisy z zaliczką na autokar 10 zł. w zakrystii do dziś włącznie.


9. Rozpoczęły się spotkania grup parafialnych w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tych spotkaniach. W naszej parafii istnieją następujące grupy: Akcja Katolicka, Rycerstwo Niepokalanej, Grupa Modlitewna św. o. Pio, grupa młodzieżowa, ZHR dla dziewcząt i chłopców, ministranci, lektorzy.


10. W sklepach do środy można nabyć „ Gazetę Sanocką” ( nie mylić z „ Tygodnikiem Sanockim) z artykułem o naszym kościele w Olchowcach, a od czwartku będzie można nabyć tę gazetę z artykułem o kościołach w Lisznej i Bykowcach.


11. Jak widać wokół kościoła rozpoczęliśmy osuszanie terenu. Teraz trzeba przekopać kawałek terenu za ogrodzeniem by wypuścić rurę osuszającą, zasypać rury odwadniające kamieniem, założyć otulinę oczyszczającą i zasypać ziemią. Bardzo prosimy w sobotę o godz. 8.00 przy kościele mężczyzn z łopatami (20) i taczkami (10) oraz kilku do wykopania ziemi na wyprowadzenie rury (4) ze szpadlami. Jeśli będzie taka ilość osób nikt się nie narobi. Jeśli będzie kilku trzeba będzie zamówić koparkę i wynająć firmę, za której usługę sporo zapłacimy.


12. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Rozalia i Michał Rycyk.