OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.04.2015 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Katarzyna Markuc

• Beata Fejdasz

• Anna Bezyk


2. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła ………….. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.


4. W poniedziałek po Mszy św. w Olchowcach spotkanie ministrantów w naszej szkole.


5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.


6. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 17.15 w Olchowcach możliwość spowiedzi, a po Mszy św. spotkanie młodzieży. W piątek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W Lisznej możliwość spowiedzi od godz. 17.00. O 17.30 Msza św.


7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz. 18.15 zapraszamy do Olchowiec na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz.19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę składka do puszek dla „Głodujących Dzieci Afryki” organizowana przez siostry Klawerianki z Krosna, które wspomagają misje w Afryce. Przyszła niedziela to 3 maja, jednak ze względu na ważność niedziel wielkanocnych, liturgiczna Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski obchodzona będzie w poniedziałek 4 maja.


9. Wice Marszałek Sejmu Marek Kuchciński oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl zapraszają do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie na ogólnopolską pielgrzymkę: rolników, samorządowców i przedstawicieli wszystkich środowisk patriotycznych. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 2 maja. Początek uroczystości o godz. 10.00 na „Bobolówce”. W pielgrzymowaniu wezmą udział między innymi Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP i Jarosław Kaczyński.


10. Intencje mszalne:

• Piątek – śp. Jan Pastuszczak – od uczestników pogrzebu.

• Niedziela – śp. Czesława Bodziak – od uczestników pogrzebu.