OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

6.04.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Agnieszka Dytko

• Agata Sabat

• Ludwika Sabat


2. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom za udział w obchodach Triduum Paschalnego i w świętach Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu Świąt. Dziękujemy osobom, które przygotowały Ciemnicę i Boży Grób, wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel, za adorację przy Ciemnicy i Grobie Pana Jezusa, osobom, które przygotowały czuwanie, służbie liturgicznej za czynny udział w liturgii, pracownikom parafialnym za posługę przez wszystkie dni. Bóg Zapłać!


3. Dziś po Mszy św. procesja ‘Emaus” na cmentarz.


4. Od jutra Msza św. w Olchowcach o godz. 18.15. Trwa tzw. biały tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


5. W czwartek po Mszy św. w Olchowcach spotkanie Akcji Katolickiej.


6. W piątek o godz. 9.30.  Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka, a po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży.


7. W sobotę o godz.19.00. niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. Przyszła niedziela jest Uroczystością Miłosierdzia Bożego. W tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.


9. Od przyszłej niedzieli, na życzenie Parafian,  Msze św. w kościele w Olchowcach, w niedziele i święta w godz. 7.15., 10.00. i 12.30. Nie będzie Mszy św. po południu. W Lisznej od przyszłej niedzieli, w niedzielę Msza św. o godz. 11.15.


10. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Maria Ryniak 11 r. śmierci oraz zmarli z Rodziny.