OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

15.02.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Janina Nisiewicz

• Iwona Nisiewicz

• Michalina Rycyk


2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły tzn. post od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 r. życia natomiast ilościowy wszystkich, którzy ukończyli 18 r. życia, a nie rozpoczęli 60 r. życia. W tym dniu rozpoczniemy także rekolekcje w naszej parafii. Msze św. w Olchowcach, w środę, czwartek i piątek będą o godz. 9.00 i 18.15. W Lisznej o godz. 17.00. Prosimy wszystkich Parafian o zorganizowanie sobie tych dni tak aby uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych. Rekolekcje szkolne będą w czwartek i piątek. W czwartek dla dzieci z klas 0 -3. W piątek klasy 4 – 6. Spotkania odbędą się w kościele w Olchowcach o godz. 10.30. Dzieci będzie można odebrać z kościoła ok. godz. 11.30.


4. Spowiadać będziemy podczas wszystkich mszy św. w czasie rekolekcji od środy do piątku.


5. W sobotę o godz. 18.00 niedzielna msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


6. W poniedziałek 23 lutego odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej parafii z Sakramentem Bierzmowania, które przeprowadzi ks. bp. Stanisław Jamrozek. Prosimy parafian o modlitwy w intencji dobrego przeżycia rekolekcji i wizytacji.


7. Pani Dyrektor z naszej szkoły informuje, że od jutra rozpoczną się zapisy uczniów do klasy I w naszej szkole, a od 1 marca do oddziału przedszkolnego. Szczegóły w gablocie.


8. Koło Związku Dużych Rodzin „ Trzy Plus” w Sanoku zaprasza na spotkanie z panią Marceliną Metera, poświęcone nauczaniu dzieci w domu jako alternatywy dla edukacji publicznej. Spotkanie odbędzie się w świetlicy przy Parafii na Posadzie 22 lutego, o godz.18.00. Zaproszenia można odebrać w zakrystii.


9. Intencje mszalne:

• Środa – Dziękczynna za opiekę Bożą przez okres pracy zawodowej i szczęśliwe przejście na emeryturę.

• Czwartek – śp. Czesław Filipczak – od uczestników pogrzebu.

• Piątek – śp. Czesław Filipczak – od uczestników pogrzebu.

• Niedziela – śp. Czesław Filipczak – od uczestników pogrzebu.