OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.02.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Mariola Sabat

• Zofia Borowska

• Joanna Zając

• Katarzyna Wojnarowska

• Małgorzata Szarek

• Anna Mazur

Bardzo prosimy o rozebranie we wtorek dekoracji świątecznej. Srebrne ozdoby choinkowe prosimy spakować w opakowania, które znajdują się na chórze i przekazać je w piątek księdzu, ponieważ są one własnością kościoła w Olchowcach.


2. Dziś po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.


3. W poniedziałek święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. o godz. 16.00. W tym dniu poświecenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na utrzymanie żeńskich zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Także jutro zapraszamy parafian na wieczór kolęd do Olchowiec o godz. 18.00 ( po mszy św.). Muzycznie uświetnią to spotkanie uczniowie I LO w Sanoku. Zachęcamy do licznego udziału, wspólnej modlitwy pieśnią i zadumą nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Niech to będzie spotkanie rodzinne i pełne wiary. Zwracamy się także z prośbą o materialny dar w postaci najdrobniejszej nawet ofiary na rzecz rehabilitacji i powrotu do zdrowia Nadii Piegdoń.


4. Od jutra   Msze św. w Olchowcach o godz. 17.15. Kancelaria parafialna czynna, w dni powszednie po Mszy św.


5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.


6. Wyjątkowo w piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Możliwość spowiedzi od godz. 17.30, o 18.00 Msza św.


7. W sobotę wyjątkowo o godz. 9.30 msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. O godz. 16.00 w Olchowcach adoracja związana z objawieniami fatimskimi, a o godz. 18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu.


9. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy nas przyjęli, za życzliwość oraz złożone ofiary przy tej okazji.


10. Zwracamy się z prośba o przekazanie 1% podatku na rzecz 8- letniego Miłosza, mieszkańca Załuża. Choruje on na nowotwór złośliwy mózgu. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać ulotki z numerem KRS i szczegółowym opisem w jaki sposób przekazać te środki rozliczając swój PIT.


11. Intencje mszalne:

Poniedziałek – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Danuty i Stanisława Śmiertków.

Piątek – śp. Józef Wajcowicz – od uczestników pogrzebu.

Niedziela –