OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

5.10.2014 r.


Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Maria Kowalczyk

• Lidia Skórka

• Zofia Poznańska


1. Składka do puszek z ubiegłej niedzieli, na rzecz ekshumacji polskich patriotów z II wojny światowej – „żołnierzy wyklętych” wyniosła 628zł 60gr. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


2. Dziś po mszy św. nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.


3. W sobotę o godz. 18. 00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


4. W przyszłą niedzielę obchodzimy kolejny Dzień Papieski . Prosimy jak co roku o finansowe wsparcie Dzieła Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika św. Jana Pawła II . Ofiary składane do puszek przeznaczone są na kształcenie zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Z góry dziękujemy za zrozumienie i wsparcie tego pięknego dzieła.


5. Parafia oo. Franciszkanów zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w dniach 17 -19 października. Szczegóły w gablocie.


6. Również w dniach 17 – 19 października odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym. Szczegóły w gablocie .


7. Nabożeństwa różańcowe w Olchowcach odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.15, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.30. W Lisznej w niedziele po Mszy św. Serdecznie zapraszamy.


8. Przypominamy o zbiórce środków na remont kościoła w Lisznej. Prosimy o składanie 50 zł. od rodziny. Do tej pory złożyło ofiarę 59 rodzin , którym bardzo dziękujemy. W Lisznej jest około 130 rodzin. Prosimy resztę rodzin o zrozumienie i jak najszybszą wpłatę ofiar u pani Józefy Krupskiej.


9. Intencje mszalne:

Niedziela – śp. Mieczysław Baran – od rodziny Czerkies