OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

28.09.2014 r.Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Józefa Filipczak

• Edyta Poznańska

• Anna Styś


1. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła…………………. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


2. Jak zapowiadaliśmy z okazji 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego dziś składka do puszek na rzecz ekshumacji polskich patriotów z II wojny światowej – „żołnierzy wyklętych”. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.


3. Msze św. w dni powszednie w Olchowcach o godz. 17.15., kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. tj. od około godz. 18.00.


4. Jutro święto Archaniołów : Michała , Gabriela i Rafała.


5. W środę 1 października po Mszy św. w Olchowcach rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe . Zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci. Nabożeństwa różańcowe w Lisznej o godz. ………………..


6. W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca.


7. W piątek o godz. 18.00 możliwość spowiedzi , o godz. 18.30 Msza św., a po niej różaniec.


8. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz. 17.15 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, a o godz. 18. 00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


9. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 10.05 w Olchowcach Msza św. dla dzieci. Szczególnie zapraszamy dzieci z naszej szkoły przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Na tej Mszy św. poświęcimy i rozdamy dzieciom różańce.


10. Parafia oo. Franciszkanów zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w dniach 17 -19 października. Szczegóły w gablocie.


11. Również w dniach 17 – 19 października odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym. Szczegóły w gablocie.


12. Intencje mszalne:

Piątek – śp. Mieczysław – od kolegów Andrzeja z pracy

Niedziela – śp. Genowefa i Władysław Ryniak