OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV  NIEDZIELA ZWYKŁA

14 .09.2014 r.

 


Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Janina Filipczak

• Iwona Nisiewicz

• Janina Nisiewicz


1. Dziś Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.


2. Jutro wspomnienie NMP Bolesnej.. 3. W czwartek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Po Mszy św. w Olchowcach spotkanie grupy św. o. Pio


4. W piątek po mszy św. w Olchowcach spotkanie młodzieży.


5. W sobotę o godz. 17.00 niedzielna msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


7. Zwrócono się do nas z prośbą o pomoc dla dzieci ze wschodu Ukrainy, ofiary wojny. Razem z naszą szkołą zbieramy nie zniszczone ubrania, buty, śpiwory, przybory szkolne oraz długoterminową żywność. Prosimy Parafian o pomoc. Rzeczy te można składać jeszcze przez tydzień w przedsionku kościoła oraz na plebanii. W gablocie są wyszczególnione potrzebne rzeczy dla dzieci.


8. Sanocki Dom Kultury zaprasza na Festiwal im. Adama Didura. Szczegóły w gablocie.


9. Towarzystwo Brata Alberta w Sanoku zwraca się z prośbą do Parafian o dary w postaci płodów rolnych tj. warzyw i owoców. Zbiórka odbędzie się w poniedziałek 22 września. Jeśli ktoś z Parafian chciałby wspomóc biednych, chorych i potrzebujących prosimy do godz. 12.00 wystawić przy drodze te produkty. Towarzystwo Brata Alberta codziennie wydaje ok. 200 obiadów w jadłodajni, 80 posiłków całodniowego wyżywienia w schronisku i 30 w hospicjum. Prosimy o zrozumienie potrzeb i pomoc (odczytać prośbę).


10. Intencje mszalne:

Niedziela –  Śp. Zofia, Maria, Wojciech