OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Poniedziałek Wielkanocny 22.04.2019 r.

1. Trwa oktawa Wielkanocy. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00.

2. Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały „Ciemnicę” i „Boży Grób”. Dziękujemy strażakom, harcerzom, służbie liturgicznej , scholi, Siostrom Zakonnym, Panom Kościelnemu i Organiście oraz wszystkim Parafianom, którzy brali czynny udział w liturgii Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać.

3. Zakład Opieki Zdrowotnej im. Św. Brata Alberta w Sanoku ma zaszczyt zaprosić mieszkańców Sanoka na koncert charytatywny, który odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) w Sanockim Domu Kultury o godz. 18.00. Wystąpią: Zespół Wokalny SOUL i Formacja Tańca Towarzyskiego Flamenco oraz odbędzie się aukcja. Środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane na rzecz Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Sanoku (potocznie zwanego hospicjum) na sfinansowanie zakupu nowoczesnego sprzętu medycznego.

4. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i III Gimnazjum w środę po Mszy św. w kościele

5. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość pod pokarmów mięsnych.

6. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która kończy oktawę Wielkanocy.

7. Uczniowie naszej szkoły SP 6 zapraszają na mały koncert Pieśni Wielkanocnych, który odbędzie się w najbliższą niedziele po mszy św. 0 12.30, po koncercie zostaną wręczone również nagrody za konkurs „Palmy Wielkanocnej”, serdecznie zapraszamy.

8. Intencja mszalna niedziela : śp. Janina Zabłotna – od syna Wiesława z rodziną