OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła 10.02.2019 r.

1. W tygodniu Msze św. w Olchowcach o godz. 17.00. Kancelaria Parafialna czynna od poniedziałku do piątku ok. godz. 17.30.

2. W poniedziałek 11.02 Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.00 i 17.00. O godz. 8.00 Msza św. dla chorych oraz namaszczenie chorych z okazji Dnia Chorego. Diecezjalne obchody dnia chorego odbędą się między innymi w sanockiej Farze. Msza św. w Farze o godz. 10.00 a następnie nabożeństwo z namaszczeniem i błogosławieństwo. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

4. W sobotę Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

5. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

6. Fundacja „Pro-Prawo Do Życia” informuje, że w dniu 16 lutego 2019 r. w godz. 16.00-17.00 na placu św. Michała odbędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego oraz zadośćuczynienia za grzech aborcji.

7. W związku z trwającą rekrutacją Podkarpacka Szkoła Wyższa im. Bł. Ks. Władysława Findysza w Jaśle prowadzi nabór na studia magisterskie na kierunku transport. Zapisy trwają do 26 lutego. Szczegóły na stronie internetowej psw.jaslo.pl lub w dziekanacie uczelni.

8. Dobiegła końca wizyta duszpasterska w naszej parafii. Od 28 grudnia do 2 lutego odwiedziliśmy Wasze domy i mieszkania. W imieniu Ks. Michała i własnym chciałbym w tym miejscu gorąco podziękować wszystkim, którzy nas przyjęli oraz tym, którzy w kulturalny sposób podziękowali informując, że są wyznawcami innych religii lub osobami niewierzącymi. Wizyta duszpasterska była dla nas wielkim doświadczeniem mądrości i odpowiedzialności wszystkich parafian za nasz lokalny Kościół. Składamy także wielkie „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary jakie złożono z racji odwiedzin duszpasterskich.

9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Renata i Stanisław Bodziak

• Bogumiła i Franciszek Krupscy

• Iwona i Jan Biodrowicz

10. Msza św. Niedzielna: śp. Janina i Tadeusz Zabłotny, Eugeniusz i Stanisław Rudnicki – od Teresy Rudnickiej