OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

 

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: • Wioletta i Mateusz Milczanowscy • Oksana i Grzegorz Bartnik • Maria i Bogdan Filipczak • Joanna i Zdzisław Gembalik

2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła………………. . Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom

3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Także dziś liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Po mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. papieża.

4. Jutro po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów w naszej szkole.

5. W środę po mszy św. spotkanie „Oazy”.

6. W sobotę święto św. Szymona i Judy Tadeusza. Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

7. W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Misyjnego gościć będziemy w naszej parafii misjonarza ks. Adama Borutę, który pracuje wśród Polaków – zesłańców i ich potomków w Kazachstanie. Ks. Adam będzie głosił w tym dniu kazania oraz zbierał do puszek datki na działalność swojej parafii i pomoc dla parafian. Prosimy o ofiarę na ten cel.

8. Z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy w związku z tym w Olchowcach, w niedziele od 29.10 msze św. będą w godz. 7.00, 10.00, 12.30 i o 16.00. O godz.15.30 nabożeństwa. W dni powszednie msze św. odprawiane będą o godz. 17.00, a po nich nabożeństwa.

9. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach zaczniemy odprawiać od 5 listopada.

10. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Marian Rycyk (greg.)