OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 Niedziela Zwykła 1.10.2017r.

 

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Grażyna i Czesław Rycyk

• Iwona i Piotr Rycyk

• Andżelika i Andrzej Wyżyccy

2. W niedziele października nabożeństwa różańcowe będą po mszy św.            W Olchowcach Różaniec o godz. 17.30.

3. Dziś po mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum oraz dla klas VI i VII z rodzicami.

4. Dziś Różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. 5. W środę spotkanie „Oazy”.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W czwartek od godz. 16.30 możliwość spowiedzi. O 17.00 msza św.

8. W piątek o godz. 9.00 spowiedź i modlitwy w kaplicy św. Brata Alberta.       O godz. 10.00 msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 17.15 możliwość spowiedzi.

9. W sobotę we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w „ Różańcu do granic”. Nasza parafia ma wyznaczony kościół stacyjny w Lutowiskach. Można też uczestniczyć w tym wydarzeniu w innych kościołach stacyjnych. Lista i program znajdują się w gablocie.

10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Wszystkich parafian, którzy nie mogą uczestniczyć w „ Różańcu do granic” zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

11. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.30 w Olchowcach poświęcimy    i rozdamy Różańce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św.

12. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem:” Idźmy naprzód z nadzieją!” W tym dniu jak co roku zbierać będziemy datki na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Prosimy o wsparcie dla tej inicjatywy. Nasze harcerki będą w tym dniu rozprowadzać kremówki. Dochód     z tej akcji przeznaczony będzie na ich potrzeby.

13. Intencje mszalne:

• Czwartek – śp. Marian Rycyk ( greg.)

• Niedziela – śp. Marian Rycyk ( greg.)