1. Jutro 101 rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. w kościele parafialnym o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny. Wieczorem o 17.15 msza św. i modlitwa za zmarłych wspominanych w wypominkach.
 2. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku (Fara) zaprasza na Koncert Pieśni Patriotycznej „Dla Niepodległej szli”, który odbędzie się w kościele farnym w dniu 11.11.2019 r. o godz.16.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. Od 12 listopada tj. Od wtorku Pan Kościelny i Pan Organista będą roznosić opłatki wigilijne. Pan Aleksander od godz. 16-20 prawą stroną ul. Chrobrego w kierunku Bykowiec, a Pan Tomasz od mostu do lewej strony ul. Chrobrego (również w godzinach od 16.00-20.00). Prosimy          o tradycyjne już, życzliwe przyjęcie obu Panów w Waszych domach. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za ich całoroczną pracę w naszej Parafii. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
 4. W najbliższą sobotę na Placu św. Michała w Sanoku o godz. 16.00 obędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo do Życia i Akcja Katolicka
 5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 6. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach w niedziele po mszy św.
 7. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:
 • Joanna i Grzegorz Łazarz
 • Agnieszka Rycyk
 • Lucyna i Edward Filipczak
 • Renata i Maciej Poznańscy
 1. Intencje mszalne:
 • Niedziela: śp. Stanisław Zięba, Zofia i Jan